Relacja Tarnów!

• autor: Wislak1925, 2014-11-13 21:55

Wyjazd do Tarnowa wypadł w niekorzystnym terminie, jakim jest DZIEŃ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI przez Polskę. W poprzednich latach dość liczną delegacją wstawialiśmy się w Stolicy na MARSZACH w bieżącym roku ostatni ligowy wyjazd nieco pokrzyżował nam plany. W swoich szeregach postawiliśmy sprawę jasno - każdy ma wolną rękę w wyborze miejsca. Liczniejsza delegacja wybrała się jednak do Tarnowa - 93 osoby w tym nasi zgodowicze - 4 Torfiorzy i 14 Siarkowców.Dziękujemy serdecznie za WSparcie! Na marszu w stolicy pojawiła się kilkunastoosobowa SANDOMIERSKICH PATRIOTÓW. Wracając do wyjazdu.. Podróżujemy 2 autokarami i samochodem. Przed samym Tarnowem, czeka na nas liczny oddział Tarnowskiej prewencji, który przeprowadza bezpodstawną kontrolę autokaru i wszystkich wyjazdowiczów. Tak się traktuje obywateli w DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI.. Przez ten incydent na stadionie w komplecie pojawiamy się dopiero pod koniec pierwszej połowy. Wieszamy 4 flagi: Narodową Siarki i WISŁA SANDOMIERZ, OBROŃCY SIEDMIU WZGÓRZ i Galicję. Z racji wypadającego święta, swoją obecność zaczynamy od głośnego odśpiewania HYMNU NARODOWEGO, okrzyków patriotycznych jak i haseł antykomunistycznych - do których przyłączają się kibice z Tarnowa. Przez drugą połowę prowadzimy dobry doping ale udowadnialiśmy w tej rundzie że stać nas o wiele, wiele więcej..  Piłkarzom nie udaje się odnieść 12nastego zwycięstwa z rzędu, mimo wszystko wyjeżdżamy z Tarnowa jako liderzy i MISTRZ JESIENI. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i znakomitą rundę w ich wykonaniu! Odwdzięczają się podziękowaniami za doping na każdym meczu WISŁY wyjazdowym jak i u siebie.