Relacja z ostatniego wyjazdu w 2014 roku!

• autor: Wislak1925, 2014-11-18 17:26

Po zakończeniu udanej rundy jesiennej przyszła pora na pucharowy wyjazd do pobliskiego Ożarowa.

Przeciwnik mało zachęcający ale naszym obowiązkiem jest jeździć za WISŁĄ niezależnie od rangi przeciwnika jak i terminu w jakim odbywa się mecz. Większej mobilizacji w naszych szeregach na pucharowy wyjazd nie było. Wybraliśmy się autokarem i samochodami łącznie w ok. 90 osób w tym 5 braci z Bełchatowa (dzięki!!). Pod stadionem jesteśmy pół godzinki przed meczem. Oczywiście jak na poprzednich wyjazdach do Ożarowa spodziewaliśmy się dużej liczby oddziałów milicji, tym razem zaskoczyli nas swoją liczbą mobilizując się na mecz bez ciśnienia w rekordowej jak dotąd liczbie..  Wejście na stadion bez jakichkolwiek problemów, prezes Alitu postanawia nas wpuścić za darmo, za co oczywiście dziękujemy. Wieszamy 2 flagi: ŚP. Jordan i Jokera oraz transparent chłopaków z GKS-u - PDW. Z początkiem meczu ruszamy z dopingiem, który towarzyszył nam przez całe spotkanie. W II połowie leci kilka ripost w kierunku miejscowych spiętych buraczków, tak na rozluźnienie nudnej atmosferki panującej na tym meczu. Mecz na szczęście rozstrzygnął się w ciągu 90minut, bez dogrywki, bo nie wiele brakowało a bylibyśmy zmuszeni do przedłużenia swojego pobytu na CEMENT ARENA..  Po meczu dziękujemy piłkarzom za cenne zwycięstwo, jak i również za konkretną rundę. Pakujemy się do swoich transportów i kończymy ostatni w tym roku wyjazd. Widzimy się w marcu w Ostrowcu ! Do zobaczenia !

autor: ~gks 2014-12-07 17:20:15

avatar ole ole wisła to kurwa w dupę jebana