INAUGURACJA WIOSNY W SANDOMIERZU!

• autor: Wislak1925, 2015-03-19 14:34

Podejmujemy u siebie Garbarnię Kraków - kibicowski żaden przeciwnik - jak większość drużyn z naszej ligi. Mimo WSzystko, na przykładzie poprzednich spotkań, niezależnie od rangi przeciwnika - WYSTAWIAMY MŁYN i GŁOŚNO DOPINGUJEMY PIŁKARZY!

Jest to pierWSzy mecz rundy wiosennej w Sandomierzu - także odmulamy japy i widzimy się na SEKTORZE G!

Zbiórka o 14:20 pod stadionem.

autor: ~OSW 2015-03-24 22:29:57

avatar Dzisiejszy mecz z Garbarnią Kraków był pierwszym spotkaniem rozegranym w rundzie wiosennej na stadionie przy ulicy Koseły. Przeciwnik jak i pogoda nie zachęcały do przyjścia na stadion. Mimo wszystko w młynie pojawiło się ok. 120 kibiców. Wieszamy 4 flagi: WISŁA SANDOMIERZ - Jedność, Umysłów, Serc i Rąk, Joker, ŚP. Jordan i flagę narodową Węgier. Doping w dniu dzisiejszym słabiutki, głośno wychodziła jedynie nowa przyśpiewka.