W świątecznym klimacie.

• autor: Wislak1925, 2015-04-06 18:31

Dzisiaj po raz drugi w rundzie wiosennej było nam dane, wspomóc piłkarzy dopingiem na stadionie w Sandomierzu.

Tym razem w świątecznym klimacie. Rywalem był wicelider III ligi - Soła Oświęcim. Kibicowsko, żaden przeciwnik, natomiast piłkarsko najmocniejsza drużyna w lidze, więc były obawy, że po tej kolejce spadniemy z pierwszego miejsca. Na płocie wieszamy 3flagi - Jedność Umysłów, Serc i Rąk, ŚP. Jordan oraz Jokera. Młyn tego dnia w porywach liczył ok. 120 osób.Od początku ruszamy z dopingiem i trzeba przyznać, że stał na wysokim poziomie, mimo niekorzystnej aury. Oprócz dopingu dla piłkarzy w trakcie meczu zarzuciliśmy głośne - WESOŁYCH ŚWIĄT w czasie obfitych opadów śniegu i przez moment można było pomylić święta Emotikon smile . Wracając do meczu - piłkarze po raz kolejny pokazali charakter, dając z siebie wszystko i tym samym udało się powiększyć przewagę nad zespołem z Oświęcimia o 4 punkty! Po drugiej bramce dla WISŁY udało się poderwać do dopingu pikoli, bez większego namawiania. Po meczu dziękujemy piłkarzom za cenne zwycięstwo, które na pewno pozytywnie wprawi nas w świąteczny klimat.

Teraz czas na WYJAZD DO MYŚLENIC! Bez zamulania dawaj z nami!

autor: ~anonim 2015-04-08 23:54:24

avatar Czy mecz z Poroninem(15 kwiecień) jest u nas czy na wyjeździe?

autor: ~seba 2015-04-09 11:28:18

avatar chyba u nas