Relacja z Radomia!

• autor: Wislak1925, 2015-06-15 00:54

Wygranie ligi bezpośredniego awansu nie dało, na przeszkodzie stał jeszcze mocny przeciwniki jakim jest Radomiak Radom.

Pierwszy mecz barażowy wypadł na wyjeździe. Kilka dni przed meczem dotarły do nas pogłoski, że klub może nie być dopuszczony do spotkania barażowego ze względu na niedopełnienia licencyjne. Na szczęście ostatecznie klub zgodę uzyskał i ligowe wojaże zostały przedłużone o kolejną eskapadę.

W swoich szeregach odpuściliśmy większą mobilizację na wyjazd - mimo tego, że było to jedno z NAJWAŻNIEJSZYCH spotkań w historii klubu. Kibice sukcesu, zatem nie byli mile widziani a pole do popisu mieli przez cały sezon, kiedy to wspieraliśmy piłkarzy na każdym spotkaniu u siebie i na wyjeździe, niezależnie od tego czy były to mecz pucharowy czy na zakazie.
Z Sandomierza wyruszamy 2 autokarami i samochodami z bardzo liczną obstawą mundurowych. W Lipsku chłopaki z Powiślanki podrzucają nam wodę, za co serdecznie dziękujemy.

Z każdym przejechanym kilometrem liczba eskortujących milicjantów wzrastała. Odziwo nie robili większych problemów i pod stadionem Radomiaka jesteśmy na kilkadziesiąt minut przed meczem.

Wejście na sektor gości powolne. Absurdem był zakaz wnoszenia m.in saszetek i dość prefidne zaglądanie do portfelów.
Pod stadionem z różnych przyczyn pozostaje kilkanaście osób.

Na sektorze gości czeka na nas woda którą dostajemy od kibiców Radomiaka za co serdecznie dziękujemy! Urozmaiceniem był catering z piwem co po wojażach w niższych ligach jest niespotykaną nowością.

Łącznie w Radomiu jesteśmy obecni w ok. 200 osób w tym delegacje przyjaciół GKS BEŁCHATÓW - 70 osób i SIARKA TARNOBRZEG - 20 osób.Wszystkim dziękujemy za liczne wsparcie! Wieszamy 5 swoich flag i jedną chłopaków z Bełchatowa.

Z pierwszym gwizdkiem ruszamy z dopingiem. Momentami było b.dobrze, lecz jak na wagę spotkania, stać nas było na wiele więcej. Pogoda zrobiła swoje co niekorzystnie wpłynęło na jakość dopingu.

Piłkarze po raz kolejny pokazują charakter i mecz kończy się bezbramkowym remisem. Teraz pora na REWANŻ na którym nikogo nie może zabraknąć!

autor: ~anonim 2015-06-15 15:31:20

avatar Baraże potem PP i co dalej z klubem?

autor: ~Zielony 2015-06-15 21:04:46

avatar Wisełko nie stać was na 2 ligę.

autor: ~xyu 2015-06-16 17:16:26

avatar Wypierdalać do okręgówki, zobaczymy wtedy ilu macie TYCH kibiców :] "Zgód" najebane jak w dupie po śliwkach i to wszystko. Jesteście tak naprawdę ekipą pokazową - nic więcej.

autor: ~sklepulicznik 2015-06-16 20:45:29

avatar www.sklepulicznik.pl zapraszamy do nowego sklepu z odzieżą uliczna w woj. Świętokrzyskim WYSYŁKA GRATIS NARAZIE SKLEP INTERNETOWY OD WRZESNIA STACJONARKA